Światowa Konferencja ds. Gumy, 1-3 października 2013

Światowa Konferencja ds. Gumy, 1-3 października 2013

Palembang, Indonezja zostało wybrane gospodarzem Trzeciej Światowej Konferencji ds. Gumy (GRC 2013) – jednej z czołowych światowych konferencji ds. naturalnej gumy, która odbędzie się od 1 do 03 października 2013. Odbędzie się w sercu kraju będącego drugim z największych światowych producentów naturalnego kauczuku, jako spotkanie wysokiego szczebla. Jej gospodarzem j i organizatorem jest Indonezyjski Instytut Badań Gumy (IRRI).

W tym roku temat konferencji to “Nadchodzące możliwości i kiełkujący wzrost”. Organizatorzy spodziewają się ponad 500 ekspertów i uczestników, w tym urzędników państwowych, producentów gumy i plantatorów, handlowców, importerów i eksporterów, producentów wyrobów z gumy i analityków inwestycyjnych,  reprezentujących ponad 25 krajów. Będą oni omawiać szerokie spektrum tematów handlowych i rozwoju R & D,  a także wymiany doświadczeń, uaktualnienia najnowszych tendencji i transformacji technologii jednocześnie wzmacniają przyjaźń.

Konferencja ta jest wspierana przez Międzynarodową Radę Rozwoju Badań Gumy (IRRDB) i ponad 20 agencji rządowych i organizacji na całym świecie. Prezentacje będą przeprowadzane przez ponad 18 wybitnych prelegentów reprezentujących agencje rządowe, instytucje badawcze, stowarzyszenia gumowe i spółki handlowe z ponad 10 krajów.

Źródło: Global Rubber Conference