Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego oraz TÜV SÜD rozpoczynają cykl szkoleń

Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego oraz TÜV SÜD rozpoczynają cykl szkoleń

Prowadzisz serwis opon i chcesz polepszyć jakość w swoim warsztacie? Certyfikat oponiarski jest coraz bardziej popularnym tematem w dyskusjach branżowych i komentarzach w branży oponiarskiej. Każdego dnia poprzez stronę certyfikatoponiarski.pl zgłaszają się nowe warsztaty do programu certyfikacji. Rośnie zainteresowanie kryteriami i procedurami wymiany opon oraz wiedzą, która służy poprawie jakości obsługi. Dobre wyszkolenie pracowników serwisów, koniec końców, przyczynia się do zwiększenia zadowolenia klientów i ich lojalności wobec serwisu. Kto raz zostanie obsłużony w certyfikowanym przez PZPO i TÜV SÜD serwisie i pozna jego jakość, nie pójdzie do konkurencji.

Jednak, aby dobrze przygotować się do certyfikacji swojego warsztatu i sprawdzić na czym to polega, warto wziąć udział w szkoleniu. Poprawa kwalifikacji pracowników warsztatów i zwiększenie wiedzy o poprawnym serwisowaniu opon leżą u podstaw projektu PZPO, dlatego jako pierwsi informujemy o przygotowanych darmowych szkoleniach.

Na szkoleniu dowiecie się jak wygląda badanie certyfikacyjne, jak się do niego przygotować i jak pomoże Wam certyfikat w prowadzeniu najlepszego serwisu w Waszej okolicy.

Poniżej znajduje się lista miejsc, w których odbędą się bezpłatne szkolenia. Zachęcamy do udziału. Wystarczy wysłać e-mail na adres: [email protected]

Lipiec

25-07-2019 Warszawa ul. Podwale 17 (liczba miejsc do 10)

30-07-2019 Chorzów Al. Bojowników o wolność  i demokrację 38 (10 miejsc)

 

Sierpień

02-08 -2019 Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 96 (10 miejsc)

13-08-2019 Poznań ul. Towarowa 37 (15 miejsc)

29-08-2019 Świdnica ul. Strzelińska 55 (10 miejsc)

Wszystkie szkolenia od godz. 10 do 15.

Catering zapewnia organizator TÜV SÜD.

Źródło: Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego